Hakkımızda

ER-TUR Madencilik 1995 yılından itibaren, ülkemiz standartlarına ve T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı normlarına uygun kömür ithalatı yapmaktadır. Rusya nın Sibirya bölgesinden getirdiğimiz ürünleri, yıkama, eleme ve paketleme evrelerinden sonra, kullanıma uygun hale getirmekte ve geniş şube ağımız sayesinde müşterilerimize ulaştırmaktayız. Son kullanıcıya kadar uzanan bir yönetim, üretim, pazarlama ve hizmet zincirimiz vardır. Sirketimizin stratejisi; ürün ve hizmette istikrarlı kalite sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Ürünlerimizin, son kullanıcıya ulaşana kadar geçtiği bütün aşamaları firmamızın yöneticileri ve çalışanları detaylı olarak takip ve kontrol etmekte başarımızın devamlılığı ve artışı ancak bu şekilde mümkün olmaktadır. Kömür ithalatının yanısıra, yoğun çalışmalarımızın devam etmekte olduğu projelerimizle İnşaat sektörüne dahil olmaktayız.
 
Misyonumuz

Tüketiciye yüksek nitelikli ve küresel standartlarda kömür sunmak, Doğru ve temiz kömürle, çevre korumasına katkıda bulunmak, Müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak, Müşteri ihtiyaçlarını en doğru ve en hızlı şekilde karşılamak, Dinamik,sürekli gelişen, eğitimli ve deneyimli personel ile hizmet sunmak, Ürün ve hizmetlerinin güven ve kalitesinden yönetim ve çalışanlarıyla bir bütün halinde sorumlu bir kurum kültürü oluşturmak. 

Vizyonumuz

Yerkürenin oluşumu milyonlarca yıl süren armağanı olan kömürün en kalitelisini, Türk insanının hizmetine sunmak, Türkiye'yi kaliteli ve yüksek kapasiteli kömürle buluşturmak, Ürün ve hizmet kalitesiyle, Türkiye kömür sektörünün lider kuruluşu olmayı sürdürmek, Tüketiciye doğru kömürü en kolay ve en hızlı şekilde, koşulsuz tüketici memnuniyeti prensibiyle ulaştırmak, Etkin ve güvenilir hizmetiyle, müşterilerin zamandan ve nakitten tasarruf etmelerini sağlamak, Tüm çalışanlarının katılımıyla, müşterileri için, toplum için olumlu değerler üreten bir kuruluş olmak